Kumota laakerit VSI250955-V-ZT-RL2
4 kartiomaista rasvanippaa, DIN 71412-A S8x1, tasaisesti jaettuna kehän ympärille
Tärkeimmät mitat VSI250955-V-ZT-RL2
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| di | 810,00 mm | sisähalkaisija |
| DaZT -IT8 | 1.053,00 mm | Sisärenkaan Ulkorengas (toleranssi: -IT8) |
| Di | 953,00 mm | sisähalkaisija Ulkorengas |
| daZT -IT8 | 955,00 mm | Sisärenkaan Sisärengas (toleranssi: -IT8) |
| La | 1.015,00 mm | Pitch ympyrä asennusreikä Ulkorengas |
| Li | 894,00 mm | Pitch ympyrä asennusreikä Sisärengas |
| ni | 30 | |
| Fr | 363 kN | Kiinnitysruuvien sallittu kitkaliitos |
| d0 | 830,00 mm | Vaihteen nousuympyrän halkaisija |