Ristetty rullalaakeri RB25040-U-CC0-P4
Tärkeimmät mitat RB25040-U-CC0-P4
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 250,00 mm | Akselin halkaisija, toleranssi: 0 / -0,030 mm |
| D | 355,00 mm | Ulkohalkaisija, toleranssi: 0 / -0,040 mm |
| dP | 300,70 mm | Rullan ympyrän halkaisija |
| B | 40,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 40,00 mm | leveys, toleranssi: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. reunan etäisyys |
| ds | 275,00 mm | Sisärenkaan liitäntämitta |
| Dh | 326,00 mm | Ulkorenkaan liitännän mitat |