Studtype Track Roller KR52-X-PP-B
Hoveddimensioner til KR52-X-PP-B
| Betegnelse | Dimension | Bemærkning |
|---|---|---|
| D | 52,00 mm | ydre diameter, Sporrulle |
| d | 20,00 mm | diameter på rullebolt / tap |
| B | 66,00 mm | Bredde på rullestift |
| B1 | 40,50 mm | Tappens længde |
| C | 24,00 mm | Yderringens bredde |
| C1 | 0,80 mm | overhængende aksial skive |