Zkřížené válečkové ložisko RB40040-U-C0-P5
Hlavní rozměry pro RB40040-U-C0-P5
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 400,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,040 mm |
| D | 510,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,050 mm |
| dP | 453,40 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 40,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 40,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 428,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 479,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |