Zkřížené válečkové ložisko RB14016-U-C0-P5
Hlavní rozměry pro RB14016-U-C0-P5
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 140,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / -0,025 mm |
| D | 175,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,025 mm |
| dP | 154,80 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 16,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 16,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 2,50 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 147,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 162,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |