Zkřížené válečkové ložisko RB30040-U-C0-USP
Hlavní rozměry pro RB30040-U-C0-USP
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 300,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / 0 mm |
| D | 405,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / 0 mm |
| dP | 351,60 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 40,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 40,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,15 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 326,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 377,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |