Zkřížené válečkové ložisko RB30035-U-C0-USP
Hlavní rozměry pro RB30035-U-C0-USP
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 300,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / 0 mm |
| D | 395,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / 0 mm |
| dP | 345,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 35,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 35,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,15 mm |
| rmin | 5,00 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 322,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 368,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |