Zkřížené válečkové ložisko RB30025-C1-PE2
Hlavní rozměry pro RB30025-C1-PE2
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 300,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0 / 0 mm |
| D | 360,00 mm | vnější průměr, tolerance: 0 / -0,015 mm |
| dP | 328,00 mm | Průměr roztečné kružnice válečku |
| B | 25,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 25,00 mm | šířka, tolerance: 0 / -0,15 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. vzdálenost od okraje |
| ds | 315,00 mm | Připojovací rozměr vnitřního kroužku |
| Dh | 340,00 mm | Připojovací rozměr vnějšího kroužku |