Hydraulický konec tyče GIHNRK125-LO
Hlavní rozměry pro GIHNRK125-LO
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 125,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0,040 mm |
| D | 180,00 mm | vnější průměr, ložisko |
| B | 125,00 mm | tolerance: -0,400 mm |
| dK | 160,00 mm | Průměr kruhu hlavy |
| d1 | 138,00 mm | Vnější průměr límce vnitřního kroužku |
| d2 | 262,00 mm | Vnější průměr oka |
| d3 | M100x3-LH | Vnitřní závit, pravý závit |
| d4 | 135,00 mm | Rameno o průměru hřídele |
| d5 | 200,00 mm | Rameno o průměru hřídele |
| h1 | 260,00 mm | Délka hřídele, hlava |
| C1 | 102,00 mm | Šířka konce tyče |
| ɑ | 4,00 mm | Úhel náklonu |
| l3 | 113,00 mm | Délka závitu |
| l4 | 405,00 mm | Celková délka |
| l7 | 120,00 mm | Vzdálenost mezi vrtáním a začátkem závitového hřídele |
Údaje o výkonu pro GIHNRK125-LO
|---|---|---|
| Cr | 950.000 N | dynamická únosnost, radiální |
| C0r | 1.393.000 N | statická únosnost, radiální (Nosnost hlavy) |
| CNmin | mm | minimální radiální vůle |
| CNmax | 0,17 mm | maximum radiální vůle |