Hydraulický konec tyče GIHNRK12-LO
Hlavní rozměry pro GIHNRK12-LO
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 12,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0,018 mm |
| D | 22,00 mm | vnější průměr, ložisko |
| B | 12,00 mm | tolerance: -0,180 mm |
| dK | 18,00 mm | Průměr kruhu hlavy |
| d1 | 15,50 mm | Vnější průměr límce vnitřního kroužku |
| d2 | 32,00 mm | Vnější průměr oka |
| d3 | M12x1,25-LH | Vnitřní závit, pravý závit |
| d4 | 16,50 mm | Rameno o průměru hřídele |
| d5 | 32,00 mm | Rameno o průměru hřídele |
| h1 | 38,00 mm | Délka hřídele, hlava |
| C1 | 10,60 mm | Šířka konce tyče |
| ɑ | 4,00 mm | Úhel náklonu |
| l3 | 17,00 mm | Délka závitu |
| l4 | 54,00 mm | Celková délka |
| l7 | 14,00 mm | Vzdálenost mezi vrtáním a začátkem závitového hřídele |
Údaje o výkonu pro GIHNRK12-LO
|---|---|---|
| Cr | 10.800 N | dynamická únosnost, radiální |
| C0r | 24.000 N | statická únosnost, radiální (Nosnost hlavy) |
| CNmin | mm | minimální radiální vůle |
| CNmax | 0,07 mm | maximum radiální vůle |