Toroidní válečkové ložisko C41/600-M1B
Hlavní rozměry pro C41/600-M1B
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 600,00 mm | Průměr hřídele |
| D | 980,00 mm | vnější průměr |
| B | 375,00 mm | šířka |
| d2 | 701,20 mm | Průměr ramene vnitřního kroužku |
| D1 | 864,70 mm | Otočte průměr na vnějším kroužku |
| S1 | 24,60 mm | Přípustné axiální posunutí |
| Da max. | 828,00 mm | připojovací rozměr |
| Da min. | 948,00 mm | připojovací rozměr |
| da max. | 632,00 mm | připojovací rozměr |
| da min. | 695,00 mm | připojovací rozměr |
| ra | 6,00 mm | Avrundingsradius |
| Ca | 9,00 mm | recorrido de desplazamiento axial máx. |