Sférické ložisko válce, utěsněné 24140-2RS5/VT143
Hlavní rozměry pro 24140-2RS5/VT143
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 200,00 mm | Průměr hřídele |
| D | 340,00 mm | vnější průměr |
| B | 140,00 mm | šířka |
| d2 | 221,00 mm | Průměr ramene vnitřního kroužku |
| D1 | 294,00 mm | Průměr otáčení vnějšího kroužku |
| b | 11,10 mm | Šířka obvodové drážky |
| da min. | 214,00 mm | průměr styčné plochy hřídele |
| da max. | 221,00 mm | průměr styčné plochy hřídele |
| ra max. | 2,50 mm | poloměr zaoblení |