Клиновий ремінь SPA-00950
Основні розміри для SPA-00950
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| Lw | 950,00 mm | Тривалість ефекту |
| La | 968,00 mm | Зовнішня довжина |
| m | 12,70 mm | |
| s | 10,00 mm | |
| n | 11,00 mm | |
| a | 12,70 mm | макс. широкий зубчастий ремінь ззаду |
| b | 11,00 mm | |
| c | 10,00 mm | |
| d | 15,00 mm | |
| e | 10,00 mm | |
| f | 2,80 mm | |
| h | 13,80 mm | максимальна глибина протектора |