V-hihna SPA-00950
Tärkeimmät mitat SPA-00950
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| Lw | 950,00 mm | Vaikutuksen pituus |
| La | 968,00 mm | Ulkopituus |
| m | 12,70 mm | |
| s | 10,00 mm | |
| n | 11,00 mm | |
| a | 12,70 mm | max. leveät hammashihnan selkänojat |
| b | 11,00 mm | |
| c | 10,00 mm | |
| d | 15,00 mm | |
| e | 10,00 mm | |
| f | 2,80 mm | |
| h | 13,80 mm | max. urasyvyys |