Схрещений ролик РA15008-УУ-CC0-ПE6 (RA15008-UU-CC0-PE6)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | діаметр валу, терпимість: 0 / -0,015 mm |
| D | 166,00 mm | зовнішній діаметр, терпимість: 0 / -0,018 mm |
| dP | 157,00 mm | Діаметр кола ролика |
| B | 8,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,00 mm | |
| b | 0,80 mm | |
| rmin | 0,50 mm | хв. крайова відстань |
| ds | 153,50 mm | Розмір внутрішнього кільця |
| Dh | 160,50 mm | З'єднувальний розмір зовнішнього кільця |