Схрещений ролик РA13008C-У-C0-П6 (RA13008C-U-C0-P6)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 130,00 mm | діаметр валу, терпимість: 0 / -0,020 mm |
| D | 146,00 mm | зовнішній діаметр, терпимість: 0 / -0,018 mm |
| dP | 137,00 mm | Діаметр кола ролика |
| B | 8,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | ширина, терпимість: 0 / -0,12 mm |
| d1 | 1,50 mm | мастильний отвір |
| rmin | 0,50 mm | хв. крайова відстань |
| ds | 133,50 mm | Розмір внутрішнього кільця |
| Dh | 140,50 mm | З'єднувальний розмір зовнішнього кільця |