Опорні ролики шипового типу KRV19-X-PP
Основні розміри для KRV19-X-PP
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| D | 19,00 mm | зовнішній діаметр, Опорний каток |
| d | 8,00 mm | діаметр роликової шпильки / шпильки |
| B | 32,00 mm | Ширина шпильки |
| C | 11,00 mm | Ширина зовнішнього кільця |
| C1 | 0,60 mm | осьова шайба звису |