Зірочка диска KRS10B-1-Z009
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| z | 9 | кількість зубів |
| pt | 5/8" 15,88 mm |
Крок (дюйми) - Розміри роликового ланцюга крок ланцюга (метричний) - Розміри роликового ланцюга |
| b1 | 3/8" 9,65 mm |
| d1 | 10,16 mm | Діаметр ролика - Розміри роликового ланцюга |
| Dk | 52,60 mm | Діаметр наконечника (шестерня) |
| Dt | 46,42 mm | Діаметр ділильної окружності (передача) |
| D | 10,00 mm | Діаметр пілотного отвору |
| C | 1,60 mm | Ширина радіуса |
| r | 16,00 mm | Радіус шестерні |
| Zb | 9,10 mm | Ширина зуба |