Дворядний радіально-упорний кульковий підшипник 30/6-B-2Z-TVH
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 6,00 mm | діаметр валу |
| D | 17,00 mm | зовнішній діаметр |
| B | 9,00 mm | ширина |
| a | 8,80 mm | Відстань від наконечника конуса тиску |
| rmin. | 0,30 mm | хв. крайова відстань |
| ra max. | 0,30 mm | maximális filé sugár |
| da min. | 8,00 mm | мінімальний діаметр буртика валу |
| Da max. | 15,00 mm | максимальний діаметр буртика корпусу |