Dubbelrijig hoekcontactkogellager 30/6-B-2Z-TVH
Hoofdafmetingen voor 30/6-B-2Z-TVH
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 6,00 mm | Schacht diameter |
| D | 17,00 mm | buitenste diameter |
| B | 9,00 mm | breedte |
| a | 8,80 mm | Afstand vanaf het uiteinde van de drukkegel |
| rmin. | 0,30 mm | min. rand afstand |
| ra max. | 0,30 mm | maximale afrondingsradius |
| da min. | 8,00 mm | minimale diameter van de schachtschouder |
| Da max. | 15,00 mm | maximale diameter van de schouder van de behuizing |