Сферичний ролик 241/630ECA/B33 (241/630ECA/W33)
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 630,00 mm | діаметр валу |
| D | 1.030,00 mm | зовнішній діаметр |
| B | 400,00 mm | ширина |
| d2 | 738,00 mm | |
| D1 | 885,00 mm | |
| b | 22,30 mm | |
| da min. | 662,00 mm | |
| ra max. | 6,00 mm |