Inriktad nålrulle RPNA20/35
Huvuddimensioner för RPNA20/35
| Beteckning | Dimensionera | Anmärkning |
|---|---|---|
| Fw | 20,00 mm | |
| D | 35,00 mm | yttre diameter |
| D1 | 30,50 mm | |
| C | 16,00 mm | bredd |
| rmin. | 0,80 mm | min. kantavstånd |