Uitlijnend naaldrollager RPNA20/35
Hoofdafmetingen voor RPNA20/35
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| Fw | 20,00 mm | |
| D | 35,00 mm | buitenste diameter |
| D1 | 30,50 mm | |
| C | 16,00 mm | breedte |
| rmin. | 0,80 mm | min. rand afstand |