Inre ringen IR12X16X12-IS1
Huvuddimensioner för IR12X16X12-IS1
| Beteckning | Dimensionera | Anmärkning |
|---|---|---|
| d | 12,00 mm | Axeldiameter |
| B | 12,00 mm | bredd |
| F | 16,00 mm | yttre diameter |
| rmin | 0,30 mm | min. kantavstånd |