Rolka nośna ze stali nierdzewnej SNATR25-PP
Główne wymiary dla SNATR25-PP
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 25,00 mm | średnica wału |
| d2 | 41,50 mm | Ogranicz średnicę podkładki oporowej |
| D | 52,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| B | 25,00 mm | szerokość |
| C | 24,00 mm | szerokość pierścienia zewnętrznego |
| rmin. | 1,00 mm | min. odległość krawędzi |