Skrzyżowane łożysko rolkowe RE30025-C0-P0
Główne wymiary dla RE30025-C0-P0
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 300,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / mm |
| D | 360,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / mm |
| dP | 332,00 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 25,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 25,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,15 mm |
| rmin | 2,50 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 319,00 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 344,00 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |