Skrzyżowane łożysko rolkowe RB80070-U-C0-PE4
Główne wymiary dla RB80070-U-C0-PE4
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 800,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / 0 mm |
| D | 950,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / 0 mm |
| dP | 868,10 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 70,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 70,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 836,00 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 900,00 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |