Skrzyżowane łożysko rolkowe RB60040-U-C1-P4
Główne wymiary dla RB60040-U-C1-P4
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 600,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,050 mm |
| D | 700,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,075 mm |
| dP | 650,00 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 40,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 40,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 627,00 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 673,00 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |