Skrzyżowane łożysko rolkowe RB50040-U-C1-PE6
Główne wymiary dla RB50040-U-C1-PE6
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 500,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,035 mm |
| D | 600,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,038 mm |
| dP | 548,80 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 40,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,150 mm |
| B1 | 40,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,20 mm |
| rmin | 6,00 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 526,00 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 572,00 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |