Skrzyżowane łożysko rolkowe RB30035-UU-CC0-PE6
Główne wymiary dla RB30035-UU-CC0-PE6
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 300,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,025 mm |
| D | 395,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,028 mm |
| dP | 345,00 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 35,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 35,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,15 mm |
| rmin | 5,00 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 322,00 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 368,00 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |