Skrzyżowane łożysko rolkowe RB2008-CC0-USP
Główne wymiary dla RB2008-CC0-USP
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 20,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / 0 mm |
| D | 36,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / 0 mm |
| dP | 27,00 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 8,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,075 mm |
| B1 | 8,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,10 mm |
| rmin | 2,00 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 23,50 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 30,50 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |