Skrzyżowane łożysko rolkowe RB16025-UU-C1-PE2
Główne wymiary dla RB16025-UU-C1-PE2
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 160,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,010 mm |
| D | 220,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,011 mm |
| dP | 188,60 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 25,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 25,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 173,00 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 204,00 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |