Skrzyżowane łożysko rolkowe RB14016-U-CC0-USP
Główne wymiary dla RB14016-U-CC0-USP
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 140,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / 0 mm |
| D | 175,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / 0 mm |
| dP | 154,80 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 16,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,100 mm |
| B1 | 16,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,12 mm |
| rmin | 2,50 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 147,00 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 162,00 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |