Skrzyżowane łożysko rolkowe RB12025-U-C0-P5
Główne wymiary dla RB12025-U-C0-P5
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 120,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,020 mm |
| D | 180,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,025 mm |
| dP | 148,70 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 25,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,075 mm |
| B1 | 25,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,10 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 133,00 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 164,00 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |