Skrzyżowane łożysko rolkowe RB10016-C0-PE2
Główne wymiary dla RB10016-C0-PE2
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 100,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,008 mm |
| D | 140,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,009 mm |
| dP | 119,30 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 16,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,075 mm |
| B1 | 16,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,10 mm |
| rmin | 3,50 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 109,00 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 129,00 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |