Skrzyżowane łożysko rolkowe RA20013C-U-C0-P2
Główne wymiary dla RA20013C-U-C0-P2
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 200,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,030 mm |
| D | 226,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,030 mm |
| dP | 212,00 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 13,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,12 mm |
| d1 | 2,00 mm | otwór smarujący |
| rmin | 0,80 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 205,00 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 219,00 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |