Skrzyżowane łożysko rolkowe RA19013-C1-P0
Główne wymiary dla RA19013-C1-P0
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 190,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,030 mm |
| D | 216,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,030 mm |
| dP | 202,00 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 13,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,50 mm | |
| b | 1,60 mm | |
| rmin | 0,80 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 195,00 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 209,00 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |