Skrzyżowane łożysko rolkowe RA17013-UU-CC0-PE6
Główne wymiary dla RA17013-UU-CC0-PE6
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 170,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,018 mm |
| D | 196,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,020 mm |
| dP | 182,00 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 13,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 13,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,50 mm | |
| b | 1,60 mm | |
| rmin | 0,80 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 175,00 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 189,00 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |