Skrzyżowane łożysko rolkowe RA15008-C0-P5
Główne wymiary dla RA15008-C0-P5
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 150,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,020 mm |
| D | 166,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,025 mm |
| dP | 157,00 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 8,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,00 mm | |
| b | 0,80 mm | |
| rmin | 0,50 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 153,50 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 160,50 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |