Skrzyżowane łożysko rolkowe RA13008C-C0-P4
Główne wymiary dla RA13008C-C0-P4
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 130,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,020 mm |
| D | 146,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,018 mm |
| dP | 137,00 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 8,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,12 mm |
| d1 | 1,50 mm | otwór smarujący |
| rmin | 0,50 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 133,50 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 140,50 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |