Skrzyżowane łożysko rolkowe RA11008-UU-C0-P5
Główne wymiary dla RA11008-UU-C0-P5
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 110,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,020 mm |
| D | 126,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,018 mm |
| dP | 117,00 mm | Średnica koła podziałowego rolek |
| B | 8,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,120 mm |
| B1 | 8,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,12 mm |
| a | 2,00 mm | |
| b | 0,80 mm | |
| rmin | 0,50 mm | min. odległość krawędzi |
| ds | 113,50 mm | Wymiary połączenia pierścienia wewnętrznego |
| Dh | 120,50 mm | Wymiar połączenia pierścienia zewnętrznego |