Rolka nośna z pierścieniem wewnętrznym NATV15-UG
Główne wymiary dla NATV15-UG
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 15,00 mm | średnica wału |
| d2 | 27,60 mm | Ogranicz średnicę podkładki oporowej |
| D | 35,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| B | 19,00 mm | szerokość |
| C | 18,00 mm | szerokość pierścienia zewnętrznego |
| rmin. | 0,60 mm | min. odległość krawędzi |