Rolka nośna z pierścieniem wewnętrznym NATV12-UG
Główne wymiary dla NATV12-UG
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 12,00 mm | średnica wału |
| d2 | 25,00 mm | Ogranicz średnicę podkładki oporowej |
| D | 32,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| B | 15,00 mm | szerokość |
| C | 14,00 mm | szerokość pierścienia zewnętrznego |
| rmin. | 0,60 mm | min. odległość krawędzi |