Åt type sporrulle med IR NATV12-UG
Hoveddimensioner til NATV12-UG
| Betegnelse | Dimension | Bemærkning |
|---|---|---|
| d | 12,00 mm | Aksel diameter |
| d2 | 25,00 mm | |
| D | 32,00 mm | ydre diameter |
| B | 15,00 mm | bredde |
| C | 14,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | min. kantafstand |