Rolki gąsienicowe typu kołkowego KRVE26-PP-RR
Główne wymiary dla KRVE26-PP-RR
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| D | 26,00 mm | Średnica zewnętrzna, Rolka gąsienicowa |
| d | 13,00 mm | Dopasuj średnicę kołka / kołka rolkowego |
| B | 36,00 mm | Szerokość rolki |
| C | 12,00 mm | Szerokość zewnętrznego pierścienia |
| C1 | 0,60 mm | Podkładka osiowa zwisu |