Hydraulisch stangeinde GIHNRK200-LO
Hoofdafmetingen voor GIHNRK200-LO
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 200,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0,046 mm |
| D | 290,00 mm | buitendiameter, lager |
| B | 200,00 mm | tolerantie: -0,460 mm |
| dK | 250,00 mm | Diameter kopcirkel |
| d1 | 221,00 mm | Buitenkraagdiameter van de binnenring |
| d2 | 418,00 mm | Buitendiameter oog |
| d3 | M160x4-LH | Binnendraad, rechtse draad |
| d4 | 215,00 mm | Schachtdiameter schouder |
| d5 | 320,00 mm | Schachtdiameter schouder |
| h1 | 390,00 mm | Schachtlengte, kop |
| C1 | 162,00 mm | Breedte van het staafuiteinde |
| ɑ | 4,00 mm | Hellingsgraad |
| l3 | 161,00 mm | Draad lengte |
| l4 | 620,00 mm | totale lengte |
| l7 | 195,00 mm | Afstand tussen boring en begin draadas |
Prestatiegegevens voor GIHNRK200-LO
|---|---|---|
| Cr | 2.120.000 N | dynamisch draaggetal, radiaal |
| C0r | 3.456.000 N | statisch draagvermogen, radiaal (Hoofdbelastingscapaciteit) |
| CNmin | mm | minimaal radiale speling |
| CNmax | 0,19 mm | maximaal radiale speling |