Promieniowe sferyczne łożysko równinowe GE60-HO-2RS
Główne wymiary dla GE60-HO-2RS
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 60,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,015 mm |
| D | 90,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,015 mm |
| B | 54,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / 0,300 mm |
| C | 36,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,400 mm |
| dK | 80,00 mm | koło głowy o średnicy |
| α | 3 ° | maksymalny kąt pochylenia |
| r1s min. | 0,30 mm | min. odległość krawędzi |
| r2s min. | 1,00 mm | min. odległość krawędzi |
| da min. | 67,70 mm | wymiar połączenia |
| Da max. | 75,00 mm | wymiar połączenia |