Promieniowe sferyczne łożysko równinowe GE40-HO-2RS
Główne wymiary dla GE40-HO-2RS
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 40,00 mm | średnica wału, tolerancja: 0 / -0,012 mm |
| D | 62,00 mm | Średnica zewnętrzna, tolerancja: 0 / -0,013 mm |
| B | 38,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / 0,300 mm |
| C | 22,00 mm | szerokość, tolerancja: 0 / -0,300 mm |
| dK | 53,00 mm | koło głowy o średnicy |
| α | 3 ° | maksymalny kąt pochylenia |
| r1s min. | 0,30 mm | min. odległość krawędzi |
| r2s min. | 1,00 mm | min. odległość krawędzi |
| da min. | 45,00 mm | wymiar połączenia |
| Da max. | 51,00 mm | wymiar połączenia |