Radiaal sferisch vlaklager GE60-HO-2RS
Hoofdafmetingen voor GE60-HO-2RS
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 60,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0 / -0,015 mm |
| D | 90,00 mm | buitenste diameter, tolerantie: 0 / -0,015 mm |
| B | 54,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / 0,300 mm |
| C | 36,00 mm | breedte, tolerantie: 0 / -0,400 mm |
| dK | 80,00 mm | |
| α | 3 ° | |
| r1s min. | 0,30 mm | min. rand afstand |
| r2s min. | 1,00 mm | min. rand afstand |
| da min. | 67,70 mm | verbindingsmaat |
| Da max. | 75,00 mm | verbindingsmaat |