Łożysko kulowe 241/800ECAK30/W33
Główne wymiary dla 241/800ECAK30/W33
| Przeznaczenie | Wymiar | Uwaga |
|---|---|---|
| d | 800,00 mm | średnica wału |
| D | 1.280,00 mm | Średnica zewnętrzna |
| B | 475,00 mm | szerokość |
| d2 | 930,00 mm | Średnica ramienia pierścienia wewnętrznego |
| D1 | 1.111,00 mm | Średnica toczenia pierścienia zewnętrznego |
| b | 22,30 mm | Szerokość rowka obwodowego |
| da min. | 840,00 mm | średnica powierzchni styku wału |
| ra max. | 8,00 mm | promień zaokrąglenia |